Набір Новий рік близько на Новий рік
1175,00
грн.
Новий рік вже близько. Як добре, що у Вас в наборі є арома олівець - вдихніть приємний розслабляючий запах і запишіть свої плани на новий рік у багаторазовий блокнот - у ньому можна писати та стирати записи до 1000 разів. Також пропонуємо прикрасити Вашу ялинку неймовірними іграшками із стабілізованим мохом.

Підставка із стабілізованим мохом спеціально для тих, у кого немає часу доглядати за рослинами. Стабілізований мох не потрібно саджати і поливати. Мох слугуватиме індикатором вологості в приміщенні. Якщо він підсохне - це ознака того, що в приміщенні сухе повітря. Як це виправити - ввімкнути зволожувач, відкрити вікно на провітрювання або поставити підставку до ванної кімнати, щоб мох наситився вологою і став знову пружним.

Коли мине 2021-й наш календар не треба викидати, Ви зможете посадити його в землю, адже в ньому сховане насіння квітів: маку, петунії і портулаку. На зворотному боці є інструкція по посадці та місце для підпису.

Зростаючий олівець - це незвичайний олівець. Після того, як Ви списали його і залишився невеликий шматочок, необхідно увіткнути олівець капсулою вниз у вологу землю по позначку вказану на капсулі і полити водою. Необхідно підтримувати ґрунт вологим і через деякий час (через 7-25 днів) з олівця виросте рослина, шляхом розчинення капсули, в якій знаходиться насіння обраної Вами рослини.


Дивіться також
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Контактні дані отримувача на пошті
Номер телефону (Бажано з Viber або Telegram)
Прізвище та ім`я отримувача
Варіанти доставки
Місто
Відділення НП
Адреса доставки
 
Якщо бажаєте зробити подарунок, вкажіть тут свої дані для зв'язку з Вами
*не обов'язково для заповнення
Прізвище та ім`я платника
Номер телефону
Коментар до замовлення
Payment method
Made on
Tilda