Набір Справжній козак для Татка

653,00
грн.
Окрім того, що наш татко герой, він ще й справжній Козак! Подаруємо йому можливість розправитися із ворогами не виходячи з дому ;)

Квітучий некролог - це унікальна можливість відвести душу та розірвати поганців. Ще й зростити з них рослину! Один персонаж - одна унікальна сторінка! За кожного відповідає своя рослина. І що найдивовижніше - кожна сторінка зроблена з паперу із насінням вказаної рослини... Геніально!
Щоб зростити рослину необхідно: порвати сторінку, не шкодуючи, на маленькі шматочки та викласти їх в "могилу". Зверху, із задоволенням, присипати тонким шаром землі та полити водою. Не забувайте регулярно поливати землю та через деякий час Ви побачите перші сходи рослин.

Зростаюча ручка - це ЕКО ручка, а точніше, вироблена з переробленого картону. На кінці ручки - капсула з насінням. Після того як Ви списали пасту, ручку необхідно застромити капсулою вниз у вологу землю, обов'язково, по позначку зазначену на капсулі і полити водою. Необхідно підтримувати ґрунт вологим і через деякий час (через 7-25 днів) Ви побачите перші сходи обраної вами рослини.

Підставка для канцелярії із стабілізованим мохом у кольорах твоєї Неньки! Стабілізований мох не потрібно саджати і поливати. Окрім того, мох слугуватиме індикатором вологості в приміщенні. Якщо він підсох - це ознака того, що в приміщенні сухе повітря.
Як це виправити:
  • ввімкнути зволожувач
  • відкрити вікно на провітрювання
  • поставити підставку у ванну кімнату, щоб мох наситився вологою і став знову пружним
Дивіться також
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
При оплаті до 15:00 замовлення відправляється в той самий день.

Якщо оплата здійснена після 15:00 - відправлення на наступний робочий день (окрім вихідних).
Контактні дані отримувача на пошті
Номер телефону (Бажано з Viber або Telegram)
Прізвище та імя отримувача
E-mail
(Листи можуть потрапити в папку "Спам")
Якщо бажаєте зробити подарунок та вказати отримувачем на пошті іншу людину, напишіть ці дані в коментарі до замовлення
Варіанти доставки
Місто
Відділення НП
Адреса доставки
 
Коментар до замовлення
Payment method
Made on
Tilda