Набір Планер на день народження

918,00
грн.
1018,00
грн.
Плануйте 2022 разом із зростаючою канцелярією від Brinjal ;)

Зростаюча ручка - це незвичайна ручка!
По-перше, вона - ЕКО, а точніше, вироблена з переробленого картону.
А по-друге, ручкою можна не тільки писати, але й виростити з неї рослину. На кінці ручки - капсула з насінням. Після того як Ви списали пасту, ручку необхідно застромити капсулою вниз у вологу землю, обов'язково, по позначку зазначену на капсулі і полити водою. Необхідно підтримувати ґрунт вологим і через деякий час (через 7-25 днів) Ви побачите перші сходи обраної вами рослини.

Неймовірні олівці з різними запахами. Кожен запах по своєму унікальний та корисний, а всі вони позитивно впливають на нашу нервову систему і емоційний стан. Відкривши колбу Ви відчуєте легкий аромат. Пишіть, малюйте олівцем і насолоджуйтеся приємним запахом, але не забудьте покласти олівець назад в колбу після використання, адже саме там він заряджається приємним ароматом.

Збережи ліс використовуючи наш зростаючий блокнот. Замість того щоб викинути блокнот після використання, посади сторінки у землю та вирости з них квіти.
Для цього потрібно порвати аркуші на маленькі шматочки та положити їх на вологий ґрунт, зверху присипати тонким шаром землі та полити водою.
Не забувайте регулярно поливати землю та через деякий час ви побачити перші сходи квітів маку, портулаку і петунії.
Формат: А6, 15 сторінок.

Збережи ліс використовуючи наш багаторазовий блокнот, адже в ньому можна писати і стирати записи до 1000 разів. Підкоригувати текст можна шматочком тканини (є в комплекті), для того щоб повністю стерти текст потрібно трохи зволожити ганчірочку. Також в комплекті є чорний маркер.
Формат блокнота - А6. Кожна сторінка блокнота покрита спеціальним матеріалом, що дозволяє витирати написаний текст багато разів.

12 місяців - 12 унікальних сторінок! Так-так, це все про наш календар.
За кожен місяць відповідає своя рослина. І що найдивовижніше - кожна сторінка зроблена з паперу із насінням відповідної місяцю рослини... Геніально!
Це найгарніший та найекологічніший календар EVER! Дизайн сповнений ніжністю та створений, щоб надихати.
На зворотному боці сторінки є місце для запису цілей та дедлайнів місяця, а також інструкція з посадки.
Щоб зростити рослину необхідно: порвати сторінку на маленькі шматочки та викласти їх на вологий ґрунт, зверху присипати тонким шаром землі та полити водою. Не забувайте регулярно поливати землю та через деякий час Ви побачите перші сходи.
Дивіться також
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Контактні дані отримувача на пошті
Номер телефону (Бажано з Viber або Telegram)
Прізвище отримувача
Ім`я отримувача
Якщо бажаєте зробити подарунок та вказати отримувачем на пошті іншу людину, напишіть ці дані в коментарі до замовлення
Варіанти доставки
Місто
Відділення НП
Адреса доставки
 
Коментар до замовлення
Payment method
Made on
Tilda