Набір Стіл на стилі + згущоночка 100 мл

494,00
грн.
Апгрейд робочого столу з Brinjal product. У справу вступає армія арома олівців з різними запахами, які позитивно впливають на Вашу нервову систему. Жива підставка для канцелярії додасть краплинку свіжості на Ваш стіл, а квітуча листівка з насінням квітів перетворить Ваше підвіконня в оранжерею.

Підставка із стабілізованим мохом спеціально для тих, у кого немає часу доглядати за рослинами. Стабілізований мох не потрібно саджати і поливати. Мох слугуватиме індикатором вологості в приміщенні. Якщо він підсохне - це ознака того, що в приміщенні сухе повітря. Як це виправити - ввімкнути зволожувач, відкрити вікно на провітрювання або поставити підставку до ванної кімнати, щоб мох наситився вологою і став знову пружним.

Дуже, ну дуууже смачна згущоночка зі смаком дині!

Знайоме кожному згущене молоко у незвичному виконанні. Згущоночка в своєму складі містить виключно натуральні та безпечні продукти, що підтверджено протоколами випробувань МОЗ. Тому, все, що Вам потрібно - насолоджуватись незвичайним смаком здавалося б звичайного згущеного молока.

До складу входить: молоко знежирене, цукор білий, вершки, молочний цукор, натуральний харчовий барвник та натуральний ароматизатор.
Дивіться також
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Контактні дані отримувача на пошті
Номер телефону (Бажано з Viber або Telegram)
Прізвище та ім`я отримувача
Якщо бажаєте зробити подарунок та вказати отримувачем на пошті іншу людину, напишіть ці дані в коментарі до замовлення
Варіанти доставки
Місто
Відділення НП
Адреса доставки
 
Коментар до замовлення
Payment method
Made on
Tilda